ESHOP >>
Anketa
Rychlý kontakt

Potřebujete rychle poradit? Pište 24 hodin denně zde:

objednavky@kampet.cz

Odkazy

TOPlist

Napište nám:

Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY elektronického obchodu

 

1.
PŘIJETÍ A VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY

  1. prostřednictvím internetového obchodu - elektronická objednávka musí obsahovat veškeré nutné údaje - podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí
  2. veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.
  3. pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen zboží, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce, nebo je zákazník kontaktován prodejcem k upřesnění cen.
  4. vyhrazujeme si právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, některé chybějící či nepřesné údaje atp. ČASTO SE JEDNÁ O NESROVNALOSTI V POŠTOVNÉM, VĚNUJTE PROTO TOMUTO ZVÝŠENOU POZORNOST. V případě větší objednávky zejména co do objemu (EPS polystyrénové a PES polyesterové kuličky, vatelín, látky na roli atd.) umí eshop vystavit pouze jednu dopravu. Je-li balíků více, doprava se dle počtu násobí.
  5. objednávky jsou vyřizovány obratem, vzhledem k množství objednávek je možné zpoždění, avšak všechny objednávky jsou vyřízeny v rozmezí do 15 ti pracovních dnů.
  6. pakliže nemůžeme objednávku vyřídit budeme zákazníka kontaktovat, abych si ujednali další postup
  7. dodání kompletní objednávky - požaduje-li zákazník dodání pouze kompletní objednávky, musí tak napsat do poznámky v objednávce. Neučini-li tak a bude některé z objednaného zboží nedostupné, bude objednávka automaticky bez dalšího odeslána bez tohoto nedostupného zboží.  V případě již uhrazené faktury předem bude dle domluvy zasláno jiné zboží či vystaven dobropis.
  8. výši dopravného generuje atuomaticky eshop podle váhy a rozměrnosti zásilek, zvhledem k různorodosti zboží není možné paušálně členit poštovné. Doprava zdarma při objednávce nad 3000,-Kč je poskytována u balíčků s omezenou hmotností či rozměrem, tuto generuje eshop automaticky také. 

2.

STORNO OBJEDNÁVKY

objednávku lze stornovat pouze písemně a výhradně na email objednavky /zavinac/ kampet.cz výhradně do 2hodin od objednání a zároveeň pouze v případě, že ještě nebyla dána do výroby, nebyla objednána u dodavatele, není připravena k expedici (není zařazena v expedičním plánu), nebo již nebyla expedována.  V případě nepřevzetí (odmítnutí) již expedované zásilky, budeme dodatečně fakturovat poštovné či přepravné (u přepravní služby je účtována doprava tam i zpět) a dále bude účtován storno poplatek ve výši 500,- Kč a další nezbytné náklady spojené s úkonem, vyřízení objednávky (balné, manipulace, režijní náklady, např. telefonáty, pakliže vznikly) .  Storno poplatek bude účtován také v případě, že zákazník stornuje objednávku již vyrobených výrobků před odesláním. Fakturu na storno poplatek a dopravné zašleme zákazníkovi dodatečně. V případě neuhrazení této faktury, budou veškeré pokledávky  postoupeny k vymáhání společnosti k vymáhání včetně všech nákladů s tím spojených. Dlužník bude zaregistrován  v registru dlužníků. V případě domluvy o znovu zaslání balíku bude účtována pouze dlužná + nová doprava.     

 

3.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Kupující má dle  § 1829 odst. 1 občanského zákoníku, právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek opotřebení (myšleno zboží bylo pouze vyzkoušeno), pokud možno ve vhodném přepravním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě do 14ti kalendářních dnů od převzetí zboží. V případě, že zákazník zasílá nejprve odstoupení od smlouvy, musí tak učinit poštou DOPORUČENĚ a následně zaslat bez zbytečného odkladu také zboží ve lhůtě do 14ti kalendářních dnů. Po navrácení zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za zboží výhradně bezhotovostně na účet v zákonné lhůtě do 14ti dnů od doručení odstoupení od smlouvy. Zboží které je poškozeno, jakkoliv upraveno, či jeví známky ne jednorázového používání nelze vrátit.

Nemožnost odstoupení od kupní smlouvy: právo na odstoupení od smlouvy spotřebitel v souladu s ustanovením § 1837 občanského zákoníku nemá, např. v případě smluv (citace zákona):

d) o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu

Dle výše uvedeného § 1829 odst. 1 občanského zákoníku  není možné vrátit jakoukoliv metráž (látky, stuhy, gumy  vše kde je nástřih z role). Látky je možné na základě předchozí domluvy vyměnit či vrátit pouze s akceptací srážky střižného (nástřih z role) 20% z celkové částky ceny látky. Dopravné se v tomto případě nevrací.

Skladné / neoprávněný pokus o odstoupení od smlouvy: v případě neopravněného vrácení zboží (po zákonné lhůtě) si dovolujeme účtovat skladné ve výši 50,-Kč/ den.

Nákup zboží na firmu (IČO) se řídí obchodním zákoníkem, kde možnost vrácení žádného zboží do 14dnů není možné.

 

4.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

  • platba řidiči při převzetí balíčku, tzv. na dobírku
  • platbu bankovním převodem  (faktura bude zaslána na Váš email po jejím zpracování fakturantkou v pracovní dny)

5.

Ochrana dat

Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Naše firma respektuje zákon na ochranu osobních údajů, neposkytujeme žádné informace třetím osobám a na Váš e-mail nezasíláme žádné marketingové informace, pokud neaktivujete službu zasílání novinek e-mailem. Viz. ochrana osobních dat.

 

6.

Zavěrečná ustanovení

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného či balného, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.

Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.